Гарячий червень

Місяць червень ознаменувався декількома важливими подіями для нашої команди.

Ми вперше взяли участь у найпрестижнішому флорбольному турнірі в Україні “Ukraine Open”, який традиційно щороку відбувається на початку червня у Львові. Туди відправилася і наша старша команда. Ми отримали величезний досвід. Зіграли ряд напружених матчів з дуже сильними командами, як з України, так і з-за кордону. По Божій милості ми дісталися до чвертьфіналу категорії Men і зупинилися за крок до медалей. Але я не вважаю це головним успіхом цього турніру. Дуже класно було те, що ми гуртом, усією командою щодня читали Біблію, досліджували історією Даниїла. Вразила його посвята, відданість та довіра Богу, який, у свою чергу, давав успіх для Даниїла. Завдяки різним ситуаціям, що траплялися в команді під час цієї поїздки, була гарна можливість говорити з хлопцями про їхнє серце, наводити приклад Даниїла.


    

Ще однією важливою подією цього місяця стало те, що один з хлопців нашої старшої команди уклав завіт з Богом через водне хрещення. І ми разом з командою зібралися, аби розділити цю радість з ним. Дуже хочеться, щоб він надалі жив Богом і служив Йому всім своїм серцем.


    

А наприкінці місяця ми проводили масштабний денний спортивний християнський табір Power Camp в 24 школі міста Рівне. Цього року цей табір мав назву «One». Впродовж 5 днів 30 дітей позмагалися в 10 видах спорту, отримали масу задоволення та радості. Головне, що вони щодня чули Євангеліє про те, як Бог любить нас, що Він зробив заради нас та яку мету має для нас. Дуже важливим було те, що ми усією командою могли служити іншим дітям. Це те, що об’єднує. Так чудово, що Бог об’єднує нас навколо Себе! Також однією з цілей проведення цього табору було налагодження стосунків з адміністрацією школи для подальшої співпраці. Тому слава Богу за його проведення.

Дякуємо Богу за цей місяць, за всі події, які відбулися по Його милості, за всі процеси, які Він робить в наших серцях. Дуже просимо молитися за серця всіх, хто має причетність до цього служіння, щоб Бог робив Свою справу через нас і в нас. За стосунки з адміністраціями шкіл, аби можна було розширювати кордони і проводити тренування в багатьох школах. Нехай Бог являє Свою волю і славу в цьому!

Віталій Бакунець