Скаївський травень

Травень – місяць завершення ігрового сезону, тому він був насичений подіями.

Змагання у цьому місяці розпочалися для нас із 2 туру християнської підліткової ліги EDGE, де знову грали обидві наші команди: молодша та старша. Результат ігор був досить непоганий. Молодша команда дві гри виграла та одну зіграла внічию, а старша - обидві гри вийшла переможцем. 

Хотілося б відмітити останню гру старшої команди. Так складалося, що дуже часто ми програвали на останніх хвилинах матчу і вчилися приймати все як від Бога та боротися до кінця, не здаючись. Та цього разу Бог подарував нам перемогу. За хвилину до кінця зустрічі ми програвали 6:7, але зуміли вирвати перемогу з рахунком 8:7. Ми дійсно побачили великого Бога в цьому результаті. 

І вже через два тижні нас чекав плей-офф цієї ж християнської підліткової ліги у місті Львів. Наша молодша команда боролася за малий кубок, та, на жаль, не змогла здобути його і в результаті посіла 7 місце на турнірі, проте закінчивши сезон перемогою. Старша ж команда вела боротьбу за великий кубок. Пройшовши півфінал, нашим хлопцям трішки не вистачило, аби його здобути. Проте, програвши у фіналі, наша команда вперше виборола срібні медалі, завоювавши друге місце на турнірі. Дякуємо Богу за цей результат. 

Впродовж усього місяця продовжувалися ігри в рамках чемпіонату Рівного для обох наших команд. У всіх цих іграх ми намагаємося не просто покращити нашу гру, а й вказувати на слабкі місця в характері кожного гравця, які здатен змінити тільки Бог, для Якого ми і хочемо грати.

Також щотижня ми збираємося зі старшою командою на біблійну групу, де продовжуємо досліджувати, що Слово Боже говорить про страхи, чому вони в нас є і як їх позбутися.

Дякуємо Богу за ще один місяць, який Він нам подарував, за можливість бути з хлопцями та дівчатами та вивчати з ними Біблію. Дуже просимо вас молитися за всіх нас, аби Слово нас змінювало і наші життя являли Живого Бога. Щоб в нас бачили Христа і нові серця приходили до Нього, щоб жити вже для Нього, а не для себе!

Віталій Бакунець