В гостях у J.O.Y.

Один з тренерів «Надії» знаходиться зараз в смт Лиманське Одеської області, де разом з тренером Олегом Шараповим проводить тренування дитячої християнської футбольної команди.

Дружба двох футбольних команд, ХФК НАДІЯ і ХФК J.O.Y. розпочалась в 2011 році на першому християнському футбольному турнірі в м.Рівне. Їх об’єднує одна проста річ – любов до футболу! Ця дружба триває понад 5 років. Команди мають теплі дружні відносини, проводять спільні табори та турніри, тримають тісний зв'язок і підтримують одне одного! Сьогодні команда ХФК J.O.Y. нараховує більш як 40 хлопчаків у трьох вікових групах. Для дітей проводяться тренування , біблійні уроки інколи святкові заходи на території церкви. 

Сьогодні, дивлячись на культуру нашого народу, мало хто прийде в церкву шукати Христа, але ми маємо можливість доносити Христа на наших площадках! Не забувайте молотись за тренерів, наставників, хлопчаків, які приходять на тренування. Наша мета донести вістку про Божу любов до кожного! Бог робить свою роботу на цьому місці!

Дмитро Сосновський