Відкриття сезону – 2017

Вже традиційно кожного року на початку футбольного сезону ми проводимо християнський турнір для дітей віком від 8 до 15 років. У цьому році до нас завітали наші хороші друзі – це команди з Ірпіня (ХФК ІБЦ), Лиманського (ХФК «Джой») та Дніпра (ХФК «Альфа і Омега»).
Турнір завершився! Для когось він був вдалим, для когось, навпаки –провальним, хтось отримав масу позитивних емоцій, а хтось, навпаки –розчарувався в собі або в команді.


Це футбол. Не потрібно втрачати голову. В цій грі тебе буде кидати від однієї крайності в іншу. Якщо я зіграв добре – я щасливий , якщо погано – я нещасний. Я не хочу так жити і не повинен, моя значимість в тому, що Христос вмер за мене. В цьому велика цінність! 


Спорт – це не кінцева мета, це засіб для пізнання і росту в Христі. До тих пір, поки ми будемо звеличувати спорт існує велика небезпека ідолопоклонства спорту. Спорт має значення, якщо ми використовуємо його як місце для поклоніння Богу! 


По-справжньому дружня атмосфера була на полі протягом трьох днів, багато цікавих матчів, моментів, які приносять масу емоцій! Приємно бачити нові команди, нових тренерів, які посвячують себе для служіння в спорті.


Величезні благословіння переживає наша команда! Подяка всім, хто підтримує нас! Богові за все слава!


Діма Сосновський