ХФлК “SKY” завершив 2016 рік!

Місяць грудень завершував флорбольний рік, але далеко не завершував флорбольний сезон для нашої команди. Та не дивлячись на це, в нас було багато цікавих подій.

На початку місяця ми разом з молодшою командою закінчили вивчення біблійного курсу про хороброго Божого мандрівника Авраама, який став праведним завдяки своїй вірі, що в свою чергу, вилилося в його ділах, в яких було видно повну довіру та відданість Богу. Ми розглядали цю тему близько шести місяців і найвірніші у вивченні хлопці та дівчата отримали обіцяні подарунки. І зараз з молодшою командою, як і зі старшою, ми почали вивчати тему молитви в Біблії на основі молитви «Отче наш».

Далі сталася подія, яку ми дуже давно чекали усією командою і молилися за це. Бог подарував нам нові професійні ворота. Це також свідчення Божої вірності для всіх нас, Він чує наші молитви та відповідає на наші нужди, якщо вони згідно Його волі.

Після цього в нас була класна можливість зібратися разом старшою командою і відсвяткувати день народження одного з наших гравців. Це був гарний час, де ми спілкувалися, сміялися та грали у настільний футбол.

Потім нас чекала головна спортивна подія цього місяця, як для молодшої, так і для старшої команди – це плей-офф християнської ліги EDGE. З нею в нас були пов’язані великі очікування. Але якраз там Бог нас вчив не будувати планів без Нього і завжди ставити Його в центрі свого життя. І старша  і молодша команди не здобула тих місць і тих результатів, на які очікували. Було дуже важко після програних матчів, які ми надіялися виграти, важко було навіть підібрати якісь слова. Але в цій немочі Бог показав нам заради чого і Кого ми повинні грати та на що і на Кого надіятися. Нашою опорою і надією повинні бути не наші навички, швидкість чи техніка, а Господь, від Якого залежить будь-який результат. Це був дуже гарний урок для нас від Бога. І усвідомлення даного уроку – це, мабуть, більша перемога, аніж на флорбольному полі. Підбадьорившись цим ми дружно командою поїхали на піцу, де також відсвяткували день народження воротаря нашої старшої команди.

В самому кінці року наша команда зібралася на святкування дня народження нашого Спасителя Ісуса Христа. Поринувши в теплу атмосферу Різдва, ми дізналися суть цього свята, також як його святкують в інших країнах світу, грали в цікаві ігри, співали пісні, їли торт та спілкувалися. 

Дякуємо Богу за цей рік та, зокрема, цей місяць і все, що Він в ньому робив. Моліться, будь-ласка, за служителів, їхнє посвячення Божій справі та за серця підлітків, аби вони пізнали Живого Бога та свого Спасителя! 

Віталій Бакунець