Надія – поміч!

Мета проекту в тому, що гравці та тренери команди «Надія» допомагають людям, які потребують допомоги по господарству, будівництву або в будь якій інший справі. Частіше всього – це наші рідні, друзі або просто знайомі.

Свідчення нашої віри видно в наших справах, ділах, в тому як ми живемо. Віра плюс діла – це справжня істинна віра. Це як одне ціле, ми не можемо ці речі застосовувати окремо, вони доповнюють одна одну (Матвія 5:16). Пам’ятаю розмову з засновником цього проекту Томасом Мерчантом. Він сказав: «Я не вмію красиво і довго говорити та проте, коли мені випадає якась нагода послужити людям, я з радістю візьмусь за цю справу». Для християн це норма життя – допомагати один одному, в нас має бути це бажання піклуватись про інших, адже в цьому лежить велике благословіння для нас самих.

Ми, спортсмени, маємо величезні привілеї бути свідками Христа в спорті. Уявіть собі, наскільки ефективно ми можемо свідчити про нашого Творця, якщо будемо усвідомлювати, що де б ми не були і що б не робили, всі наші справи і діла для Його слави. Неважливо на футболі я чи на роботі, допомагаю батькам чи друзям – усе для Його слави! Це неодноразова акція, ми не повинні обмежуватись одним виїздом на тиждень, це має бути стилем нашого життя, завжди і всюди! Залучитись до цього може абсолютно кожен. Ви можете бути допомогою в своїй команді, сім’ї, в колі друзів будь-де. Запевняю вас, що ви відчуєте справжню радість і задоволення, піклуючись про інших!

Діма Сосновський