Напружений листопад

Листопад місяць видався дуже насиченим в змагальному плані, адже було багато ігор та виїздів.

В листопаді сталася історична подія для нашого клубу – старша команда брала участь в 1 лізі чемпіонату України. Це нова сторінка в нашій історії. Та до її старту, за тиждень до цього в нас були ще дві товариські гри, в яких ми готувалися до цієї події. Наші суперники були також християнськими командами. Дуже класно, що різних людей Бог об’єднує через флорбол. З першим суперником грала і молодша, і старша команда, а з другим – тільки старша. Був дуже гарний час, де ми могли вдосконалювати свої навички та разом дякувати за все те, що Бог нам дає.

І ось настала довгоочікувана мить, 11-12 листопада відбувалася 1 ліга чемпіонату України – те, до чого ми довго йшли. Ми знали, що буде не просто, але ми хотіли в цьому всьому прославляти Того, заради Кого ми граємо. І в першому ж матчі Бог подарував нам перемогу в додатковий час, чому ми були дуже раді й прославляли Його за це. Наступний матч вчив нас боротися до кінця і приймати все від Бога, адже ми вигравали і пропустили гол за 3 секунди до кінця матчу. Це було важко, але ми розуміли, що Бог над цим і Він хоче в цьому працювати з нашими серцями. Потім в нас було ще два програних матчі з сильними суперниками. Але в останньому матчі Бог подарував нам диво, адже ми виграли в лідера змагань. У всіх нас було багато емоцій після матчу, ми дуже раділи і розуміли, що Бог привів нас до цього результату. Окрім ігор, ми мали класний час разом з командою, коли ми разом гуляли, їли, спали і могли спілкуватися на різні теми.

Так випало, що змагання були і в неділю. Тому зранку в нас було командне поклоніння Богу з вивченням Біблії, де ми говорили про прощення, скільки нам Бог прощає, коли ми визнаємо себе грішниками і як ми повинні прощати один одного. Загалом, це був дуже гарний та корисний час для нас всіх.

Далі на нас чекали нові змагання – 2 тур християнської підліткової ліги EDGE, в якій вже приймала участь і молодша, і старша команди. Знову виїзд в інше місто і ця гарна атмосфера, коли ми всі разом їдемо, спілкуємося і дякуємо Богу за цей час в спільній молитві. Самі змагання пройшли досить цікаво, і знову Бог нас вчив бути вірними до кінця і працював з нашими серцями, коли і молодша, і старша команди програли по грі на останніх секундах. Особливо важко було це прийняти для молодшої команди, адже через цей гол вони не зможуть грати у півфіналі. Але ми вчимося дякувати Богу за все, адже ми знаємо, що Він над всім і Він бажає нам найкращого.

Бог благословляє наш клуб і всіх нас різними ситуаціями. Моліться, будь-ласка, за дітей, щоб в цих ситуаціях вони були слухняні Богу і тому Слову, Яке вони чують, щоб вони зрозуміли свою немічність без Господа і приймали рішення слідувати за Ним. Моліться також і за команду служителів, аби ми горіли Богом в справі, яку Він нам доручив та за мудрість в цьому служінні!

Віталій Бакунець