Насичений вересень

Місяць вересень видався дуже насиченим для нашого ХФлК «SKY». І це не дивно, адже почався новий сезон, нові турніри, нові емоції, але про все по порядку.

Отже, перші змагання, в яких взяла участь наша команда, це був New Life Cup, який проводила однойменна команда, наші друзі у Луцьку 10 вересня. В турнірі приймало участь чимало сильних команд, деякі з них одні з найкращих в Україні. Це були важкі матчі для нас, ми програли першу гру з великим рахунком, але після неї ми зібралися обговорили різні моменти, помолилися, розуміючи свою залежність від Бога у всьому, що ми робимо на полі. І Бог дав нам провести наступну гру набагато краще, зігравши внічию 4:4 із сильним суперником, в якого по ходу матчу ми навіть вигравали з рахунком 4:1. Це був дуже корисний досвід для нас перед участю в Першій лізі чемпіонату України, заявку на участь в якій подала наша команда в цьому сезоні. Бог показав для нас, як багато важить залежність від Нього, а не покладання на свої сили.

На наступний день після цих змагань ми зібралися командою, щоб проаналізувати попередній сезон, згадати його, подивитися в скількох турнірах ми взяли участь, скільки ігор зіграли, яких результатів досягли і в чому потрібно рости. Після аналізу минулого сезону ми поставили цілі на наступний сезон, як для молодшої, так і для старшої команди. Ми говорили про те, чому взагалі потрібно ставити цілі і як йти до них. Подивилися на приклад Ісуса, в Якого була ціль прийти на цю землю і віддати Себе як викуп за багатьох. І Він, не дивлячись на те, як Йому було важко, виконав ціль і зробив те, заради чого прийшов у цей світ.

Також в цьому місяці ми мали можливість отримати новий досвід у роботі з дітьми. Нас запросили у дитячий садочок показати діткам, що таке флорбол і дати можливість пограти у цей вид спорту. Було дуже весело і цікаво як 5-ти і 6-ти річні діти бігають з ключками і прагнуть забити гол.

17 вересня наша команда мала можливість прийняти участь у турнірі під відкритим небом, де брали участь місцеві флорбольні клуби. Це була гарна можливість являти Христа для багатьох людей, адже це був центр міста і люди могли бачити, як грають християнські команди, що вони моляться перед грою і прославляють Бога своєю грою. Також був класний час після турніру, коли ми разом з командою пішли попити чай, поїсти бутерброди і просто поспілкуватися. В цей же день ми купили деякий інвентар та нову воротарську форму, яка так потрібна була для нашого голкіпера. Слава Богу за це!

Ще однією подією, вже для молодшої команди, стала товариська зустріч з недавно створеною християнською командою під назвою «Rise». Ми мали спільну розминку та молитву, після чого провели корисну для обох команд гру. Кожен побачив свої помилки і в чому потрібно виправлятися перед EDGE-лігою, яка незадовго буде стартувати.

Дуже дякуємо Богу за те все, що Він нам дає. Моліться будь-ласка, щоб Бог давав нам мудрість правильно цим розпоряджатися, щоб Він в першу чергу працював з нашими серцями, а через нас з серцями дітей, які чують Боже Слово на кожному тренуванні. Хай Бог прославляється через кожного з нас і всю команду вцілому!

Віталій Бакунець

Фото

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18