Учнівство в християнському футбольному служінні

Минулої неділі частина тренерів та помічників ХФК «Надія» разом з тренерами Ірпінської Біблійної Церкви та ХФК «Фенікс» перебували в спільній поїздці в смт. Сергіївка Одеської області.

Час, який ми провели разом з братами, був дуже цікавим. Ми мали змогу ближче познайомитись один з одним та зав’язати братські стосунки. Спільний відпочинок, свідчення тренерів, вивчення Божого Слова, нагадування про важливість та основну суть футбольного служіння ‒ це ті речі, якими ми займались протягом цілого тижня! Особливу увагу ми приділили темі «учнівства». Послання до Тимофія, 2 розділ є найкращим прикладом стосунків вчителя (Павло) та учня (Тимофій), на основі цих текстів Божого Слова ми намагались відтворити справжній характер та основну роль вчителя та учня. Спорт ‒ це один з шляхів донесення церквою Євангелія в навколишній світ. Ми пережили безліч благословінь протягом цих днів!

Підтримуйте в своїх молитвах християнське футбольне служіння! Моліться за тренерів, служителів та дітей і дорослих, які чують Євангеліє! Благодать з вами всіма!

Діма Сосновський

Фото

01 02