Червень 2016 року у ХФлК «SKY»

Червень був не такий насичений на події, як попередні місяці. І це зрозуміло, оскільки почалося літо, і не всі мають можливість ходити на тренування, бо багато дітей знаходяться в роз’їздах. Але ми продовжуємо тренування і влітку.

Зараз спортзал школи, в якому тренується наша команда закрили на ремонт, тому ми змушені тренуватися на вулиці, асфальті. Але це також корисний час, коли ми можемо попрацювати більше над фізичною підготовкою. Також в цьому місяці ми нарешті зробили командні кепки, які давно хотіли зробити.

На літній період ми об’єднали молодшу і старшу команди в одну для спільних тренувань, де вони можуть більше познайомитися один з одним.

11 червня відбулося весілля в головного тренера нашої команди. Це був гарний час, коли старша команда допомагала в підготовці до весілля, а також брала активну участь у самому дійстві. Було класно спостерігати, як хлопці та дівчата працюють разом, допомагають один одному, а також, коли вони ставили веселу виставу на весіллі.

Також важлива подія для нашої команди відбулася в кінці місяця. З 27 червня по 1 липня двоє тренерів і хлопець зі старшої команди, який вже допомагає тренувати, мали можливість бути в християнському флорбольному таборі для тренерів у м. Буча Київської області. Це був дуже цікавий і корисний досвід як зі спортивної, так і з духовної точки зору. Адже ми займалися в залі з шикарним покриттям згідно європейських стандартів, де нас тренували та ділилися досвідом тренеризбірної України з флорболу. Також ми дивилися у Слові Божому, що значить наставник, тренер і яким він має бути по волі Божій. Щодня у нас було два тренування та біблійний урок. Вдень ми мали можливість задавати питання, які нас турбують і з якими ми стикаємося тренерам збірної України. Після кожного біблійного уроку ми отримували запитання для команди по уроку і обговорювали їх з тим, аби проаналізувати те, що ми робимо і що потрібно ще зробити, щоб розвивати команду і пасти дітей в команді згідно Слова Божого і щоб їхні життя змінювалися. Також щовечора ми ділилися досвідом між командами, хто з якими проблемами стикається і як вони їх вирішують.

Радує, що до цього процесу Бог дає можливість залучати хлопців, які прийшли просто грати у флорбол і ми можемо їм передавати наше бачення, те, чому ми почали взагалі займатися цим видом спорту. Що наша ціль – не стати просто чемпіонами, а в першу чергу, говорити Боже Слово, впливати власним прикладом, являти Христа своїм життям, щоб діти змінювалися, змінювалися їхні життя, щоб вони могли також пізнати Христа і самі вже говорити про Нього та являти Його. Під час табору був день народження у одного з наших тренерів – Саші Логінова. Було приємно, коли ми зі всіма командами, які були у таборі привітали його з цією подією.

Дуже вдячні Богу за ще один місяць, який Він подарував для нашої команди. Моліться за всіх нас, щоб ми не відходили від цілей, які нам дав Бог, щоб ми були вірні Йому і Його Слову, щоб ми все більше ставали схожі на Христа і щоб діти також змінювалися біля нас.

Віталій Бакунець

Фото

01 02 03 04 05 06 07 08 09