Все робіть, як для Господа

Із подарунком у вигляді зимового сніжку, Бог зробив нам подарунок у вигляді командного відпочинку ХФК «Надія» у Карпатах. Цього разу ми дружньою компанією мали змогу провести міні-табір в с. Поляна, вивчаючи Послання до Колосян та насолоджуючись зимовим відпочинком. Істина, яка стояла на першому місці протягом всього табору, була в тому, що Христос над усім і все, що ми робимо, має бути заради Його святого Імені. Хлопці, розбившись на пари, по-черзі готували їжу духовну та їжу тілесну. Кожного для ми перебували в спілкуванні, збудовуючи один одного. А щоразу, як виходили на вулицю і бачили ту красу, яку створив Господь, захоплювались Його Величчю та Благодаттю до нас.

Хоч це був невеличкий табір, нас було небагато, але в цій простоті ми бачили Велич і Красу Господа і це був благословенний час.

Ось декілька відгуків:

«Амінь. Чотири дні відпочинку разом з справжніми християнами, біля могутнього Божого творіння – Карпатських гір. Але все на землі марнота і ловлення вітру» А. Дзюра.

«Дякую Богу за цю чудову можливість бути тут, це був благословенний час!» П. Тивончук.

«Для мене особливим був час проведений з найближчими друзями, це чудова можливість відпочити та ближче пізнати один одного. Ми всі дуже різні та є в нас спільна мета: прославити Бога своїм життям. Ця поїздка була чудовою практикою служити один одному та показала мені наскільки важливо рости в пізнані живого Бога та мати з Ним живі стосунки» Д. Сосновський.

«Я спочатку не хотів писати щось захоплююче про поїздку в Карпати, бо не знайшов цього там. Але «не знайшов» ще не значить, що цього не було. Я просто не бачив. А ось це фото дійсно «відкрило» очі» Р. Цимбал.

Оля Денисюк

Фото

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19