SKY Camp 2020

Вже традиційно щороку в січні ми проводимо командний табір нашого християнського флорбольного клубу “SKY”. Цього року він проходив з 13 по 18 січня на звичному місці у Закарпатті. В таборі було 40 хлопців і дівчат.

Канікули «по-флорбольному»

Літо – час канікул не тільки для навчання, але і для флорболу. Попри це ми з нашою християнською флорбольною командою SKY намагалися плідно провести цей час.

ХФК «Надія» стала учасником всеукраїнської події

Наша улюблена команда відвідала Християнський футбольний табір, який проводив Християнський футбольний союз України в м. Очаків Миколаївської області з 21 по 28 червня цього року.

Весна християнського флорбольного клубу «SKY»

Весна – це насичена змаганнями пора, особливо це стосується наших молодших команд.

2018 рік в ХФК «Надія»

Ми прожили ще один насичений, цікавий, сповнений різноманітних благословень рік. Підбиваючи підсумки, ми можемо побачити, що рік видався дуже різноманітним.

«Небесні» в розпалі сезону

Листопад – це, зазвичай, активна пора у флорболі: багато змагань, виїздів та подій. І цей місяць не був виключенням.

Тренінг для… тренерів

Наша команда тренерів повернулася з навчання! Впродовж п'яти днів у м. Ірпінь Київської області проходили тренерські футбольні курси за участі спеціаліста із Північної Ірландії.

Осінні благословення ХФК «Надія»

У вересні в усіх школах починається навчальний рік, а в «Надії» – новий навчально-тренувальний сезон.

«Надія» відвідала табір Християнського футбольного союзу України


В цьому році в м. Очакові Одеської обл. відбувся третій традиційний літній християнський футбольний табір. Команди приїхали із різних регіонів нашої країни: Києва, Одеси, Сум, Дніпра, Рівного. Вперше до нас завітала команда із Молдови. Час пройшов корисно, швидко, і дуже насичено…

Місяць днів народжень

Місяць грудень для християнського флорбольного клубу «SKY» був дуже насиченим, особливо, в плані днів народжень, адже їх було в цьому місця аж шість. День народження – це гарний привід зібратися разом, зробити приємне імениннику, повеселитися і поговорити на серйозні теми. Тому ми стараємося такі нагоди використовувати. Так було і ці рази. Всім іменинникам ми зробили командні кофти, чому вони були дуже раді.