Об’єднаймося заради місії!

Місіонерський комітет Об’єднання Біблійних Місіонерських Церков України, який відбувся 11 березня 2017 року поставив перед собою декілька завдань своєї майбутньої роботи.

По-перше, важливо зробити аналіз того, як люди в церквах Об’єднання розуміють, що таке місія. По-друге, слід з’ясувати, чи є у церков бачення взагалі, чи не знаходяться деякі з них просто «на рівні виживання». Що ми, як місіонерський комітет, можемо зробити для формування в Об’єднанні ї спільного розуміння місіонерства? Окрім того, нам потрібно наситити наші церкви добрими місіонерськими новинами. Цього можна досягти через допомогу з налагодженням молитовного служіння (через особисті стосунки, міжцерковні молитовні зустрічі, мотивацію лідерів), щоб церква зрозуміла, що це служіння у волі Божій.

Місіонерський комітет планує проводити семінари, зустрічі, які мають на меті донести, що місіонерство – це дійсно Божий задум через Слово Боже та свідоцтво. Щоб люди розуміли, що місіонерство, це не служіння американців в Африці, а справа кожної помісної Христової общини. Наша мрія, щоб кожна з церков мала би виважене біблійне місіонерське бачення, яке було б впроваджене у всіх сферах служіння помісної церкви. Церкві непотрібно думати про те, куди «приткнути» місіонерство, тому що місіонерство повинно бути серцевиною всього і гармонійно переплітатися з усіма іншими служіннями.

Тетяна Артерчук