Поїздка у «Філадельфію»

На минулому вікенді невеличкій компанії із церкви «Община Доброго Пастиря» вперше в житті вдалося побувати у м. Фастів Київської області. Церква «братської любові» утворилася в результаті служіння залежним людям. А тепер і церква, і реабілітаційний центр співіснують разом.

Десять років тому Господь побудив серце Вадима Степановича повернутися з Польщі на батьківщину, щоб «спасати, взятих на смерть». Будучи на заробітках, час від часу, він чув про знайомих і друзів зі старого життя, які помирали від пияцтва та наркотиків. Саме тому серйозно взявся за справу: з усім своїм майном разом з сім’єю повернувся у Фастів, придбав приміщення і розпочав ремонт. Одне із випробувань, яке спіткало на початку – підпал будівлі. Хтось пропонував перекупити будівлю за значно більшу суму та брат Вадим їм відмовив, сказавши: «тут будуть спасатися люди».

За 10 років служіння сотні чоловік не лише відмилися, поїли і переодягнулися, а й почули Євангеліє. Життя деяких з них змінилось кардинально – вони стали Божими слугами, створили сім’ї, народили дітей. Тепер ці люди – Церква Христова. Громада «Філадельфії» продовжує активно служити залежним і знедоленим людям.

Нам вдалося познайомитися, посвідчити, поспівати, проповідувати. Часу було й не багато, але він був насиченим. Особливо чудово бачити Божу благодать в дії, коли Він змінює людей, які роками формували свої звички, залежності, свій характер, а тепер звільнені і відновлюються. Звісно, не слід применшувати Божу дію в житті тих, хто не мав алкогольної чи наркотичної залежності та не сидів у в’язниці чи не бомжував. Та ви, думаю, розумієте цей контраст видимої переміни реабілітованих рецидивістів, алкоголіків, наркоманів, бомжів і інших людей.

Господь Бог – живий! Він продовжує творити чуда, спасаючи людей від гріха та змінюючи їх в Свій Образ!

Фото

01 02 03 04 05 06 07 08