День матері

В суботу ввечері жінки і дівчата зібралися разом з нагоди дня матері.

Темою зустрічі було «Духовне материнство». Обговорювали питання, хто вплинув на нас духовно, що саме вразило нас в цій людині і на кого мали духовний вплив ми самі. Дійшли висновку, що найсильніше закарбовуються не просто слова, а слова, підкріплені вчинками, поведінка, яка не схожа на поведінку людей у світі.

У жінок є здатність впливати – за це дякували Богу. Роздумували про Марію, яка прийняла від ангела новину саме тому, що вона усвідомлювала «Я – Божа раба». Шукали відповідь на питання, чому Бог обрав саме Єлизавету для того, щоб надати духовну підтримку Марії. Обидві ці жінки опинилися у подібних складних для них обставинах. Єлизавета попри роки сорому бездітності, поводилася достойно і мала чим потішити Марію.

Для того, щоб застосувати цю біблійну історію, ми поставили собі наступні запитання. Чи складаємо ми Слово Боже в своє серце, як Марія? Чий план на життя ми виконуємо сьогодні наш - чи Божий? Кому і заради чого ми присвячуємо наших дітей? Де ми сьогодні служимо, з ким, кому? Чиєї слави ми бажаємо понад усе власної - чи Божої? Чи розуміємо ми важливість духовного материнства і як це видно в нашому житті? Чи скаже про нас Господь: «Раба Моя»?

Звичайно ж, не обійшлося без співу, веселих ігор та ласощів. Подяка Богові за це маленьке свято.

Тетяна Артерчук

Щоб побачити більше фото натисніть на картинку: