Як стати чудовою дружиною?

Підійшло до свого завершення вивчення курсу Марти Піс «Чудова дружина», яке тривало біля 2-х років. На жіночій зустрічі ми ділилися враженнями від книги, молилися одна за одну, спілкувалися. Ось деякі з відгуків.

Жінки часто просять рекомендації щодо читання книг, як жити за призначенням і проходити богоугодно через проблеми подружнього життя. І я пропоную для них книгу «Чудова дружина». Головна цінність цієї книги в тому, що вона повністю основується на Писанні, показує мету життя, а також, як в повсякденному житті долати перешкоди... (Надія Приступа)

Що дало мені вивчення курсу «Чудова дружина»? За великим рахунком, весь курс – це покаяння, бо Він поступово змінював моє мислення, вчив приймати правильні рішення незалежно, часом всупереч моїм почуттям. Я вчилася досліджувати свої мотиви, порівнювати їх зі Словом Божим. Це дуже круто! Але я добре усвідомлюю, що курс – лише маленька частка мого життя. Це хороший поштовх аналізувати своє життя і поза курсом. А книгу слід зробити настільною, частіше туди заглядати. (Наталя Нікітіна)

Я побачила, що Бог милостивий до мене безмежно!!! Він дарував мені щастя знати Його, виявляти Його любов і прославляти Його, будучи помічницею, підтримкою і втіхою своєму чоловікові. Прославлення Бога, через покору Володі – це запорука Божого захисту мене як жінки, християнки, людини в цьому житті і фундамент для вічності.
«Бо в воскресенні ні женяться, ані заміж виходять, але як Анголи ті на небі» (Мф.22:30)
(Катерина Чекеренда)

Тільки маючи близькі глибокі стосунки з Господом, жінка може мати благословенні стосунки з чоловіком. Під час читання книги «Чудова дружина» Господь постійно працював з моїм серцем. Дякую Богу за можливість вивчати даний курс. (Тетяна Українець)

Ми часто підкреслювали те, що наші стосунки в сім’ї починаються з нашого серця і нашого розуміння Бога. Те, як ми мислимо, впливає на нашу реакцію на будь-яку ситуацію. Ми розмірковували про те, як відійти від бажання жити для себе і прагнути жити для слави Божої. В життєвих обставинах як мама і як дружина, про що нам слід пам’ятати про Бога, про себе, про гріх, щоб відобразити Божу славу, а не грішити і вимагати свого. (Тетяна Артерчук)

Фото з останньої зустрічі