Дитинко, ми з радістю чекаємо твого народження!

Зимового недільного вечора відбулося свято материнства, яка сестри підготували для Оксани Китайкіної. Жінки й дівчата прийшли, щоб привітати свою подругу з очікуванням народження синочка, помолитися про її потреби, дати настанови і висловити добрі побажання, вручити невеликі подаруночки для немовлятка і мами. Хоча Оксана знала, що для неї готують приємний сюрприз, проте, коли її попросили нарізати святковий тортик з написом: «Марчику, ми тебе чекаємо!», вона все ж була зворушена до сліз.

Свято пройшло за простим сценарієм: спочатку ми заспівали веселу дитячу пісеньку, прославляючи Бога за його любов до нас із вогниками в руках, а потім за чаюванням розпитали майбутню маму про її переживання під час вагітності, про те, як кожен з членів сім’ї сприйняв цю новину, про самопочуття і молитовні потреби. Такі моменти завжди дуже зближують, привідкривають різні несподівані боки життя людей, кумедні й яскраві спогади додають нових рис до портрету особистості твоїх сестер. Потім кожна з присутніх по колу поділилася тим, як вона розуміє материнство. Звичайно ж «круглий стіл» відразу перетворився у бесіду, приправлену уточнюючими питаннями і усілякими порадами.

Зійшлися на тому, що материнство – це велика честь від Бога, а діти – це Божий дар, який дається матерям на доволі короткий час. Це непросте, але й небезнадійне заняття. Хтось дякував своїй мамі за виховання, хтось згадував про материнство духовне і тих, в кого вдалося вкластися, хтось дякував Богу за вже дорослих дітей. Запам’яталася одна порада: «Залиш каструлі і йди до дітей!», що означає – є багато моментів в житті, коли діти набагато більше потребують нашої уваги і настанови ніж смачної їжі.

Було навіть спеціально приготоване для Оксани членами сім’ї відеопривітання від коханого чоловіка. Адже вхід на свято був лише для дівчат! (Маленький Ванєчка не враховується).

Продовжуймо супроводжувати цю молоду сім’ю нашими молитвами під час народження дитини та під час її виховання, щоб син виріс і пізнав Бога, а також прожив присвячене Господеві життя.

Таня Артерчук