Прощення по-Божому

«Де знайти силу прощати?» відповідь на це питання шукали в Божому Слові учасниці жіночої зустрічі на базі в Заліссі 4-5 листопада. Ми вивчали цю непросту й таку актуальну тему на прикладі історії про блудного сина та притчі Ісуса Христа про невдячного слугу. Також ми розвінчували популярні міфи, які є в світі стосовно прощення.

Наприклад, що прощення – це процес, а не одноразова дія, що відбувається в момент коли просять пробачення. Прощення – це не обов’язково повернення стосунків, які були раніше, але збереження їх на достойному рівні любові.


Близько 60 жінок відвідали цю зустріч. Були різні категорії сестер з церков «ОДП», «Примирення», «Воскресіння», «Благодать», «Скеля», гості з Кам’янського (колишнього Дніпродзержинська), а також невіруючі, група бібліотекарів шкіл міста Рівне, мами діток з особливими потребами.


Жінки мали можливість приділити час собі: були майстер-класи по медовій продукції та рукоділлю, а також спортивно-танцювальна програма.


Хочемо подякувати всім, хто брав участь і допомагав нам морально, молитовно, фізично, матеріально: нашим пасторам, лідерам, братам, чоловікам, які благословили нас на цей відпочинок. Особлива подяка хлопцям з футбольної команди Олександра Гончара, що згодились годувати нас, і чудово з цим впоралися. До речі, наших гостей, що не знають поки що Бога особливо це зворушило і вразило. Дякуємо вам хлопці Женя, Ваня, Рома, Данік та Лесику і Саша Гончар, що виростив їх справжніми чоловіками для Бога.

Сподіваємося на продовження зустрічей, і що Господь продовжить роботу в серцях, і що ми будемо втілювати в життя ту теорію, яку отримали. Віримо, що звістка про Христа буде вкорінюватись в тих хто вперше про Нього почув на цій зустрічі.
Слава Богу за цей чудовий час.


Вікторія Ригуліч