Покора чоловікові: приниження чи прояв краси?

Для багатьох в наш час покора видається приниженням, навіть чимось ганебним. Покірлива жінка здається безпорадною, не достойною поваги. Все це може видатися правдивим, але лише на перший погляд...

Задум Бога Творця був у тому, щоб кожна жінка підкорялася своєму чоловікові. В цьому Його повеління і в цьому Його похвала. Я спробую показати красу Божого дизайну через покору жінки у стосунках зі своїм чоловіком.

Жінка – це прояв Божої ласки, турботи і доброти, і від кого, як не від неї повинна виходити ця любов, що проявляється у покорі своєму чоловікові? Господь доручив чоловікам багато обов’язків, на них відповідальність за безпеку своїх сімей, на них так багато всього покладено, і хто, як не дружинна, повинна підтримувати свого чоловіка, цінувати за всі його старання?

Ключ сімейного щастя не в тому, щоб очікувати його від іншого, а в тому, щоб жити так, як повелів Господь. Мудра дружина не жаліється і не докоряє, вона задоволеним тим, що має, і приймає свого чоловіка таким як він є. Любов до Бога дає їй сили так чинити, і винагородою їй за це є міцні і теплі стосунки у сім’ї.

Покірлива дружина – це мудра дружина, яка робить свій шлюб цінним, а чоловіка щасливим.

Покора – це не приниження, покора – це прояв любові і бажання зробити чоловіка щасливим.

«А окрасою їм нехай буде не зовнішнє...але захована людина серця в нетлінні лагідного і мовчазного духа, що дорогоцінне перед Богом.» 1 Петра 3:3,4

Ольга Сірооченко