Підтримка один для одного

У житті нашої церкви дуже велику роль зіграло сестринське служіння. Зустрічі, святкування, групи для заміжніх жінок, групи для дівчат, різні виїзди й заходи, усе це чинить свій вплив на духовне формування кожного і єдність церкви загалом.

Одним із таких заходів є проведення свята для вагітних. Такі зустрічі в нашій церкві стали традиційними. Уже декілька років поспіль сестри нашої церкви збираються разом, щоб підтримати вагітну, допомогти майбутній мамі.

Підтримка – це те, що є найбільшим благословінням таких зустрічей. Сестри підбадьорюють вагітну словами із Писання, через молитву, своєю любов’ю, а також і подарунками.

Окрім того, щоразу проводяться різні цікаві й веселі конкурси та ігри, спрямовані на материнські обов’язки. Це для того, щоб разом як і відпочити, так і навчитися чомусь.

Дуже цікавим є час, коли вагітна може розповісти про свої переживання і труднощі, а також поділитися благословіннями, турботою Бога.

Ну і звісно ж, що ні одна така зустріч у нас не проходить без спільного чаювання. Це час, коли ми всі можемо близько спілкуватися один з одним, висловлювати свої побажання для вагітної.

Без Бога і Його благовоління ми нічого не змогли б зробити. Його присутність, Його керівництво й турбота завжди супроводжують нас, і в цьому Його слава.

“Не забувайте також і про доброчинність та спільність, бо жертви такі вгодні Богові." Євр.13:16

Ольга Сірооченко