Радісний час з нареченою

Скоро весілля у нашої сестрички Юлії Лащук. А в суботу відбувся сестринський «вечір-прощання». Близьким подругам вдалося приємно здивувати не лише Юлію, а й запрошених гостей.

Зібравшись в кафе «Надія», ми провели чудовий час у теплій, сімейній, українській атмосфері. Прикрашений зал, меню, музика, дрес-код ‒ усе (чи майже усе) відповідало саме українському стилю.

Дружно привітали, смачно поласували і відкрили Слово Боже. Сестра Наташа ділилася думками на тему «Покора». Нагадавши, що покора Богові дорівнює покорі чоловікові, усі почали ділитися благословіннями, які переживає покірне серце, а також печалями, які пізнає непокірне, горде серце. Адже, справді, Господь ‒ Ревнитель. Йому важливо, щоб Його діти не мали гріха і були покірні своєму Батьку. Для цього Господь і подарував людям шлюб, а жінкам заповів коритися своїм чоловікам.

На святі побувала і мама нареченої. Вона і розповіла нам про дитинство і юність своєї донечки. А подруги вітали й бажали Юлі приємного, гарного весілля та покірного, сімейного життя.

Це свято виявилося ще і чудовою нагодою говорити Євангеліє і передавати Його атмосферою дружби.

Дарина Приступа

Фото