Разом, щоб підтримати

Чи доводилося вам коли-небудь переживати час останніх днів перед народженням дитинки? А радіти її появі на цей світ? Чи відчули ви «смак» цього щастя? Ми – так. Бог дарує нам таке щастя. І по Його милості знову наші сестри могли зібратися, щоб підтримати майбутню маму. Такі зустрічі стали для нас великою цінністю і справжнім благословінням від Господа, так як у цей час сестри можуть бути разом, роздумувати над Словом Божим, спілкуватися, старші навчати молодших, як любити й виховувати дітей і, найголовніше – підтримати вагітну словами підбадьорення, обітницями з Біблії, а також молитися за неї. Для майбутньої мами це завжди є «могутньою» підтримкою, додає їй радості й віри. Великим благословінням була й наша остання зустріч.

Ми славимо Господа за те, що Він дарує нашим сім’ям діток, а також дякуємо за благополучне їхнє народження. Це є свідченням того, наскільки важливо молитися і все віддавати в руки Господні.

«Ще по правді кажу вам, що коли б двоє з вас на землі погодились про всяку річ, то коли будуть просити за неї, станеться їм від Мого Отця, що на небі! Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, - там Я серед них» (Мт.18:19-20).

Ольга Сірооченко

Фото

all