Подарунок Ісусу

16 грудня 2014 р. в Клеванській школі-інтернаті для дітей з вадами зору відбулося справжнє свято. Під керівництвом вчителя християнської етики, співробітниці відділу освіти МГО «Надія – людям», члена церкви «Община Доброго Пастиря» м. Рівне Руслани Анатоліївни Ковальчук і вихователя школи-інтернату Лесі Михайлівни Чернишиної учні 6-А класу підготували різдвяну виставу «Подарунок Ісусу» (за сценарієм Анжели Чудовець).

В інтернаті нікого не здивуєш різноманітними святами, загальношкільними заходами, виступами шкільних і приїжджих колективів. Директор закладу Жанна Василівна Фалко може пишатися своїм талановитим педагогічним колективом і обдарованими дітьми (дарма, що більшість із них мають серйозні вади зору). Однак це дійство було особливим з декількох причин:

  • метою проведення вистави було прославлення Бога, про це наголошувалось постійно: під час обговорення сценарію, підбору акторів, на репетиціях, - і це створювало особливу атмосферу і ставлення, бо ж усе відбувається в Божій присутності, робиться в Його Ім’я;
  • багато людей молилися про цей захід, щоб Дух Святий діяв в серцях дітей і дорослих;
  • оформлення, декорації, костюми були підготовлені на дуже високому рівні;
  • підготовка вистава згуртувала багатьох педагогів: вихователів, учителя музики, хореографа, звукооператора та ін.;
  • після вистави всі присутні діти отримали в подарунок солодощі.

Розпочав свято піснями прославлення Бога Леонід Борисевич, місіонер, член церкви «Община Доброго Пастиря» м. Рівне.

Вистава пройшла при повному аншлагу, були присутні: адміністрація закладу, учні 1-8 класів, педагоги та батьки юних акторів.

Вистава «Подарунок Ісусу» нагадала всім присутнім про те, Хто такий Бог, для чого прийшов у світ Ісус Христос і що є найціннішим в житті людини.

Молімося, щоб у ці різдвяні дні кожен учасник свята зробив народженому Ісусу найкращий подарунок – віддав Йому своє серце, а взамін отримав прощення, спасіння і вічне життя в Божому Царстві.

Моє серденько таке маленьке
Оселя світлих дитячих мрій,
І я молюся: «Ввійди, Ісусе,
Любов’ю й миром мене зігрій!