Про реальну «віртуальну» залежність у школах...

Чому стільки чвар і конфліктів у момент, коли батьки просять у вас про допомогу, а перед вами якраз найвідповідальніший момент гри? Чому доводиться «перевиховувати» клавіатуру, мишку чи екран за допомогою важкезних ударів по ним? О, а коли в сім’ї вас двоє і більше дітей, а компютер і гра лише на одного? Що тоді?

Господь відчинив нам, братам та сестрам церкви «Община Доброго Пастиря», двері в навчальні заклади Рівного, щоб проводити презентації біблійних уроків. Ключова тема наразі – «Віртуальна залежність». Звісно, вибрана вона не випадково, адже актуальна, особливо серед молоді й підлітків.

Урок містить реальні приклади наслідків цієї «віртуальної чуми», яка може вразити будь-кого необачного. А на основі Біблійних текстів доноситься істина, що усі люди схильні потрапляти в залежності від будь-чого створеного Богом чи руками Його творіння – людей. Причина тому – гріх, який живе в кожному й поневолює від малечку, і діє він тільки по-індивідуальному. Хтось, можливо й байдужий до комп’ютера, Інтернету, гри чи фільмів, але, наприклад, не до... скажіть ви, до чого.

Благо, що це не кінець! Благо, що є Христос! Він Той Єдиний Хто дає вихід! Протягом усієї історії людства звучить та правда, що Його жертва спокутує гріхи тих, які визнають свої провини перед Ним і Він дає силу подолати залежності тим, які цього шукають Божими шляхами... Та перший крок – це віра в Христа й цілковита залежність від Нього.

Слава Богу за дану нам можливість доносити Боже Слово школярам. Моліться і надалі за  таку можливість благовістити через подібні уроки!

Віталій Бакунець