Сприяння місії на Півдні

На минулих вихіднихразом з Віталієм Білоусом (церква «Слово Істини», м. Біла Церква) ми відправилися на Південь України. Там, в одній із місцевих церков, нам випала хороша нагода проводити семінар на тему «Істинні взаємовідносини з Богом». На ньому були присутні близько 40 чоловік. Частина із них Божі діти з «іншого народу». А разом усі вони, тим чи іншим чином, націлені доносити Добру Новину народу, який вірить в Алаха. В темі зустрічі, насамперед, пояснювалася проблема гріховності кожної людини та шлях, яким Бог виводить з цієї «проблеми». Євангеліє, суть якого Ісус Христос, Його жертва за наші гріхи – незмінні Божі «ліки» для усіх, хто визнає себе «хворим».

Цим вивченням Божого Слова ми хотіли запалити серця людей, щоб і в них горіло бажання перебувати у Слові постійно і передавати Його істини іншим. Нас радувало те, що учасники семінару активно відповідали на питання та працювали з Писанням і за це дякуємо Богу.

Наступного дня, після семінару, спільно з братами та сестрами церкви «Світло Євангелія» м. Києва побували на богослужінні місцевої церкви і послужили проповіддю Слова.

Крім того, нам вдалося поїхати в інший кінець півострова та відвідати сім’ю, яка є близькою нашій церкві. Вони розповіли чим живуть та які труднощі проходять. Цікаво і корисно було чути, як Бог привів кожного з членів сім’ї до Себе і продовжує виявляти Свою любов у кожному дні в цей непростий час.

Ми віримо, Божа благодать здатна долати будь-які обставини, аби принести пізнання Євангелія в нужденне серце і надіємося, що наша подорож, Божою дією, принесе свої плоди.

З подякою за підтримку, Віталій Бакунець