Поїздка в Дніпродзержинськ: Серце перед Богом

Протягом одного тижня наша община за участі двох сестер і одного брата мала можливість брати участь у служінні церкви ОБМЦУ (Обєднання Біблійних Місіонерських Церков України) «Дім Агапе (Дім Жертовної любові)» у м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровської області. До Рівного більше, ніж 800 км, але, поступово, завдяки дружньому спілкуванню і взаємному служінню, наші стосунки міцніють. За час гостювання кожен день відбувалися нові зустрічі і знайомства, спільні обіди і вечері, домашні групи, міні-семінари і проповідь.

Сестра Надя Приступа неодноразово проводила душеопікунські зустрічі з сестрами місцевої церкви, а також «ділилася» інструментами біблійного душеопікунства на загальному сестринському зібранні.

Брат Артем Приступа переважно проповідував і мав багато неформального спілкування, а його дружина Дарина успішно йому допомагала.

Підняті теми характеризувалися акцентом на серце, як «джерело» нашого життя (Пр.4:23). Як переконує нас Боже Слово, усе наше практичне життя напряму залежить від стану серця і того, що ним керує. Саме на серце найперше Бог звертає найбільше уваги. Можна досконало виконати форму, подібно фарисеям, та мати в серці постійно зростаючу привязаність до Христа і відповідне життя, - інша справа.

Ми виражаємо подяку братській церкві за прийняття і жертовну любов, виявлену в турботі до членів нашої церкви. Ми надіємося, посіяне Слово, принесе очікувані плоди в Славу Божу. Наш спільний Бог Ісус Христос цього достойний.