Пригоди на півострові

Нещодавно Господь подарував можливість братам з церкви «Община Доброго Пастиря» та брату з церкви «Скеля» мати короткострокову поїздку в Крим.

Від початку ми зрозуміли, що усе йде не по-нашому плану. Автомобіль довелося залишити в Херсонській області на заправці. Проходили через кордон «своїми ногами» вночі. У зустрічаючого (з Криму) зламався автомобіль, тому довелося чекати транспорт, який би нас забрав, три години (комусь навіть вдалося поспати на сумках при дорозі). Тоді втішала думка, що усе йде по-Божому плану.

Крим виявився не настільки гарячим місцем, як ми до нього звикли, адже в дерев'яних будиночках, в яких ми жили, вночі доводилося вкриватися не однією парою ковдр, аби зігрітися.

В Криму ми мали нагоду ближче познайомитися з місцевим населенням та їхньою культурою, зрозуміти, як краще в цих умовах розповідати Радісну Звістку та просто послужити їм в дрібницях. Також ми познайомилися з братами та сестрами, які вже це роблять на півострові. Особливо було цікаво і приємно познайомитися з місцевою кухнею, зокрема, з так званими «лєпьошками», які нам так сподобалися, що ми відмовлялися їсти суп доки вони не спечуться в спеціальній печі.

Ми мали цікаве спілкування протягом цих декількох днів. Воно тривало під час походів по мальовничим кримським куточкам, під час різних ігор та коли ми ділилися Словом і співали пісні біля багаття по вечорах.

Дякуємо Богу за цю поїздку та просимо вас молитися за цей чудовий край та за людей, які там проживають.

Віталій Бакунець