Незвичайна молодіжка «Все або нічого?»

Хто вам дає «ВСЕ»? Чи впевнені ви, що маєте «ВСЕ» чи це просто ілюзія? Ви кажете, що маєте «ВСЕ», що бажали? Але чому не почуваєтеся щасливими?

В суботу відбулася ще одна незвичайна молодіжка під назвою «Все або нічого?», де ми намагалися отримати відповіді на ці питання.

Світ задовольняє наші бажання: дає, продає, дарує нам те,чого ми прагнули, проте ми відчуваємо незрозумілу порожнечу і продовжуємо сумувати. У чому ж причина? Де обман?

Усе життя, крок за кроком, ти підіймаєшся сходинками своїх бажань на вершину заповітної мрії. Та,опинившись на ній, взамін вічному щастю, отримуєш якусь скороминущу емоцію.

Того вечора було важко не почути про першопричину такої біди. Гріх, як ми побачили через Слово і відео, – своєрідна «прірва», з якої грішник безсилий піднятися. Лише Біблія говорить нам про Христа, Божого Сина, Який зійшов з небес, щоб підняти нужденних із безодні гріха (Римлян 5:6-10).

Ясна, доступна проповідь Віталія Бакунця торкнулася багатьох сердець. Усім присутнім довелося задуматися про реальність і довговічність свого щастя. Що мене робить щасливим? Чи є у мене сама основа щастя – Христос? Які мої вічні перспективи? Чи буду я з Богом? Ціла купа запитань, які бентежать розум!

Приємна атмосфера, повчальна драматична постановка, вражаючі відео, багато гостей і чудові враження… Слава Богу за Його дивні діла і час, проведений на славу Йому!!! «Все» – це Христос, і попереду ціла вічність з Ним! А «нічого» – важливий, та не головний додаток, що, знову таки, нагадує нам про найцінніше!

 Ось деякі відгуки:

«Дуже корисний, змістовний вечір. Сьогоднішня молодіжка змусила задуматись…»

«Спасибо большое всем, кто принял участие в этом вечере. Я понял, в какой яме я был, и как меня оттуда достал Бог. Еще раз спасибо.»

«Дякую за чудову проповідь і хороше свідоцтво!»

Тетяна Болкуневич

Фото

Відео