Воно того варте?

Вчора в церкві «Община Доброго Пастиря» відбувся молодіжний вечір на тему «Воно того варте?». Проповідував пастор церкви «Слово Благодаті» м. Ванкувер (США) Віталій Рожко. Благословенний вечір, приємна атмосфера, чудова проповідь, актуальна тема ‒ адже все життя нам доводиться приймати рішення.

В проповіді ми почули відповіді на запитання, без знання і практики яких неможливо досягати Божих цілей. Гріх зробив нас нездібними приймати правильні рішення.

Слухачам довелося задумуватись над важливими питаннями: що насправді означає свобода; чи збудовує мене те, що я хочу зробити зараз; чи буде це служінням для іншого чи просто задля власних потреб; чи свідчить наше життя про Бога оточуючим; чи буде моя совість чиста. Виявляється, усі рішення діляться на дві категорії: любов до себе і любов до Бога. Аналізуючи своє життя, ми розуміємо, де «зійшли з дороги», для кого ми жили, хто був нашим господарем життя: я чи Бог?

Пастор Віталій неодноразово мотивував молодь і «молодь в літах» приймати вірні рішення і задумуватися: який наслідок буде з того, що я роблю; яку користь принесе мій вчинок; воно того варте? Вірш з Приповістей 22:3 застерігає: «Мудрий бачить лихе ‒ і ховається, а безумні йдуть і караються». Дуже часто наші рішення впливають на інших. Тому ніколи свідомо не приймаймо немудрих рішень, які зруйнували б безцінні взаємини з друзями, родичами і, що найголовніше, з Богом. У Книзі приповістей 10:1 говориться: «Син мудрий ‒ потіха для батька, а син нерозумний ‒ то смуток для неньки його».

Слава Богу за можливість чути, розуміти і застосовувати істини цієї теми в нашому повсякденному житті. Тож приймайте сьогодні рішення, які схвалює Бог. «Кожен з нас сам за себе дасть Богові звіт» (Рим. 14:12).

Тетяна Болкуневич

Всі фото...

Відео зустрічі