Цілеспрямована молодь (+відео)

Ось і стартувала довгоочікувана хвиля молодіжних зустрічей після довготривалої перерви на літо.

Ми знову в ритмі молодіжок і ми не зупиняємося на тому, щоб продовжувати разом пізнавати Бога через всі ці зустрічі. Це дає нам, молоді, можливість перебувати разом в спільній молитві, в Божому Слові, в Його прославленні через пісні, а також мати більше часу на спілкування один з одним.

Подяка всім, хто бере участь у проведенні цих зустрічей, а також тим, хто приходить не заради чиїхось сподівань, а заради поклоніння нашому величному Богові. Кожна віруюча людина якимось чином поклоняється Богові. Зазвичай це проявляється в молитві, в проведенні часу з Біблією, в служінні, перебуванні в церковних зібраннях. Але чи усвідомлюємо ми те, що ми робимо? Чи дійсно поклоніння відображає сутність нашого християнського життя та стан відродженого серця? Як і в чому проявляється наше практичне християнство? Чи вміємо ми проявляти свою віру через свої вчинки? Наскільки ми залежні від думки суспільства та оточення людей, серед яких ми перебуваємо щодня? Чи живемо ми в страху за свою віру? Можливо наша віра не варта того, щоб за неї померти? Можливо думка інших людей настільки нас пригнічує, що ми готові йти за ними та гнатися за суспільними пріоритетами, а не за Христом? А чи задумувалися ви коли-небудь над тим, що є вашою ціллю? На чому ґрунтується сенс вашого життя та чи маєте ви ту ціль, можливо цілі, які роблять ваше життя насиченим та повноцінним? Якими життєвими цінностями ви наповнюєте своє життя та які бажання панують у вашому серці?

Ось, бачте, скільки існує питань, на які можливо більша частина молоді не зможе дати миттєву відповідь... Можливо, ми не почуємо прямої відповіді на ці всі питання прямо сьогодні, але суть відповідей на більшість подібних питань покажуть кожному із нас справжню глибину нашої віри. Суд над Христом ‒ ось це реальна ціна віри. Якщо ви належите до людей, які готові відстоювати свою віру незалежно від обставин та завданого людьми вам болю, ненависті, насмішок та жорстокого поводження невіруючих людей стосовно до вас, а також всього останнього, що може пережити віруюча людина ‒ ви людина, яка знає ціну Христової смерті, адже Його смертю ми викуплені та омиті від наших гріхів. Живучи в свободі, ми забули ціну нашої віри. Живучи в суспільстві дуже малий відсоток людей має свій фундамент віри, який допомагає їм відстоювати той шлях, який веде до Христа.

Сьогодні ми мали можливість почути проповідь, яка закликає молодь йти шляхом Христа і не ховатися за все, що віддаляє нас від нього. Ми розглядали ці питання, як основні орієнтири нашої віри, які за рахунок змін нашого серця допомагатимуть нам ставати повноцінною цілеспрямованою молоддю. Крім цього, почувши декілька історій із життя різних людей, у нас є можливість внести корективи в наше життя, з досвіду наших братів та сестер і не повторювати ті самі помилки, яких допустилися в певний час вони самі. Нехай Христос допоможе нам всім долати власні страхи, рости в Його пізнанні та ставати цілеспрямованою молоддю Христа!

Оля Плясун

Відео

Фото

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11