Життя онлайн

Соціальні мережі, це добре чи погано? І взагалі, чи можна й потрібно мені їх використовувати? Можливо хтось би сказав, що однозначно ні, у цьому немає нічого доброго, а хтось інший і заперечив би це.

З одних крайнощів можна перейти до інших, але відповіді при цьому так і не знайти.

Щоб розуміти Божу волю, Божу істину й допомогти молодим людям жити свято, наша церква провела молодіжну зустріч присвячену цій темі.

Багато молодих людей зізнавалися як часто й довго вони проводять час у різних соціальних мережах, наскільки негативно це впливає на стосунки з їхніми рідними, як часто саме через цю причину вони не читали Біблію, або дуже мало проводили час з Богом. І на превеликий жаль не тільки це.

У той же час слава нашому Господу, що Він дарує нам Своє Слово, і в цих ситуаціях Він теж відкриває істину, вона звучала в проповіді. Біблія говорить, що гріх криється не зовні, а всередині нас, у наших серцях. Ми можемо використовувати одні й ті ж речі й при цьому приносити собі та іншим зло, або ж прославляти Господа. Проблема криється у нас самих. І Бог вірний, щоб допомогти нам. Ми ж вільні, коли з Богом, однак повинні бути обачливими, щоб не чинити того, що нам користі не приносить.

Дуже практичним і збудовуючим було обговорення цієї теми в групах, де кожен міг поділитися, задати питання, розповісти про свій досвід.

Вкінці ми молилися. Дякували Богові за благословіння проведеної зустрічі, сповідували перед Ним гріхи своїх сердець, просили підтримки й допомоги жити свято, в усьому шукати Його слави.

Прослухати проповідь і переглянути фото ви можете на нашому сайті rivne-odp.org

Запрошуємо вас відвідати й наступні наші молодіжні зустрічі. Благословінь вам в усьому і нехай береже вас Господь бути непохитними і вірними Йому!

“Усе мені можна, та не все на пожиток. Усе мені можна, але мною ніщо володіти не повинно.” 2 Кор. 6:12

Ольга Сірооченко

Фото

Проповідь

26.03.2016
Проповідник: Олександр Гончар
Тривалість: 30:32
Речі самі по собі не є гріховними, але може бути гріховним ставлення до них. Характеристики свободи у Христі: 1.Свобода має приносити мені користь – наближувати до Христа. 2.Моя свобода має збудовувати іншого. 3.Наша свобода має приносити Богу славу.