Місіонери в гостях у молоді

Які теми для християнської молоді сьогодні найбільш популярні? Чи часто вам доводиться бути на молодіжному зібранні, де молоді розповідають про місіонерство? Але чи не їм як раз належить багато чути і багато знати про це?

Бог благословив нашу церкву провести молодіжне зібрання, присвячене місіонерству. Особливим подарунком для всіх була участь наших гостей з Вірменії. Вони прославляли Бога у піснях на рідній мові, а брат Артур Марандян підготував проповідь Слова Божого.

Серед присутніх були і гості місіонери з інших країн. Усіх їх попросили вийти наперед, щоб вони могли представитися і розповісти про своє служіння. Після цього молодь задавала їм різні питання про місіонерство, про початок і підготовку до нього. Цей час був особливо цінним. Бог показав, як Він діє в житті кожного і діє в житті простих людей. Місіонери дали чимало порад, а також і застережень.

По завершенню мали спілкування один з одним, з місіонерами, пили чай, знайомилися і відпочивали.

Запрошуємо усіх молодих людей відвідати наші молодіжні зібрання, також приходьте разом з друзями. Ми дуже радіємо всім нашим гостям.

Ольга Сірооченко