Серце Різдва

І все ж таки, що таке Різдво? З чим воно пов’язане? Яке це значення має для людей, для кожного особисто? Знаю, що з цього приводу в людей дуже і дуже багато самих різних думок, однак знайти правдиву відповідь можна тільки у Біблії.

Щасливі ті, хто пізнав сутність Різдва, той, хто повірив цьому. І Бог явив Свою милість у тому, що дарував провести молодіжне зібрання присвячене Різдву Господа і нашого Спасителя, Ісусу Христу. Все, що відбувалося у цей вечір, було спрямоване на те, щоб показати у чому криється обман, а де знаходиться правда, в чому вся суть Різдва.

Славили Господа у піснях і возвеличували у молитвах. Проповіддю Слова Божого служив брат Віталій Білоус із міста Біла Церква. Тема проповіді «Серце Різдва». Насправді, це потреба кожного ‒ пізнати і поклонитися народженому Ісусу Христу, Предвічному Господу, Який створив Всесвіт, але заради спасіння грішників воплотився у тіло людини. І серце Різдва в тому, щоб поклонитися Йому не раз і не двічі, а всім своїм життям.
Різдво приносить із собою надію для кожного. Для тих, хто несе тягар гріха – звільнення, для гордого – смирення, для самотнього – розраду, для безнадійного – вихід

Ми завжди раді кожному із вас, тому запрошуємо на молодіжні богослужіння. Наступне відбудеться 30 січня о 18:00 за тією ж самою адресою. Благословінь вам і підтримки від Бога.

«І, ввійшовши до дому, знайшли там Дитятко з Марією, Його матір’ю. І вони впали ницьма, і вклонилися Йому» (Мт. 2:11).

Ольга Сірооченко

Фото

Відео