Чи справжній ти християнин? (+відео, фото)

«Віра у Христа подарувала мені вічне життя, мир і радість», ‒ так відповіла одна юна дівчина, коли у неї запитали, що вона отримала від християнства. І в цьому лукавому світі, де кожен шукає власного визнання і слави, де багатство і розкіш засліпили людям очі, вона знайшла своє щастя у вірі, у вірі в Того, Хто дає вічне життя і поміщає у серце справжній мир . Ця молода християнка разом із тими, хто вирішив підкорити своє життя Господу, насправді вибрали нелегкий шлях. Нерозуміння й осуд чекають на них, постійні життєві труднощі, болі та втрати, але одного дня цьому всьому прийде кінець, прийде час радості й утіхи для них.

А що чекає тих, хто не примирився з Богом, хто відкинув віру у Христа? Слово Боже відкриває нам, що осуд Божий і вічні страждання приготовлені для них. Ось чому так важливо про це говорити і щоб кожен міг задуматися стосовно себе.

На таку тему ми мали нагоду пороздумувати і на нашій молодіжній зустрічі. Для кожного присутнього була можливість задати собі питання і почути на них відповідь. Дуже пораділа за тих молодих людей, які твердо вірять, що вони спасенні діти Божі. Серед присутніх були і ті, хто ще не увірував у Христа, як у власного Спасителя, але вони могли почути, де шукати вихід і нехай Господь допоможе їм без усякого сумніву вибрати правильний шлях.

Особлива подяка Господу за глибоку проповідь Слова Божого. Дорогий наш брат Станіслав Колпаков у своїй проповіді розповів молодим людям, яким є справжній християнин, як його зображає Біблія.

Проведення молодіжних вечорів приносить не тільки радість від зустрічі, але й допомагає молодим людям проаналізувати своє життя. Досвідчені служителі настановляють їх у Слові Божому, дають корисні поради. Таким чином, Бог застерігає їх від гріха і спрямовує на дорогу праведності.

Дорогі друзі, якщо ви ще не впевнені, ким ви являєтеся, не зволікайте і поспішіть призвати Христа вам на допомогу. А можливо, ви уже довгий час переконані, що у вас усе гаразд? Не дозволяйте самовпевненості обманювати вас, довірте своє серце Богові!

Хто ти? Чи справжній ти християнин?

Ольга Сірооченко

Відео

Фото