Майже християнин (відео, фото)

Майже християнин, хто він? Як він виглядає? Чи є я таким? Майже християнин може багато знати із Біблії, розуміти волю Бога і план спасіння у Христі, він може поклонятися зі святими й молитися краще за всіх, але при цьому залишатися всього лише майже християнином.

Уже давно наша молодь помітила, що серед християн стала поширеною така проблема. Здавалось би, що звучить так багато проповідей, стільки книг, конференцій і семінарів, різні варіанти перекладу Біблії, а життя не приносить радості ні собі, ні ближнім. Життя християн не відзначається нічим особливим і перестало бути світильником для людей у цьому світі.

Для того, щоб розібратися у собі й знайти вихід, по милості Божій, провели першу в цьому сезоні молодіжну зустріч під назвою «Майже християнин». Особлива подяка Господу, що на цьому богослужінні зібралося багато молодих людей. Серед них були наші друзі, гості з інших церков, міст, а також були студенти Інституту індуктивного вивчення Біблії і Школи Біблійної проповіді «Слово Благодаті».

Була сценічна постановка, аналогічна темі зустрічі – «Майже християнин», відеоролик, також прозвучав вірш і, звісно ж, була проповідь Слова Божого. Господь подарував нам дуже благословенного проповідника. Це був наш гість із США Веніамін Портанський.

По завершенню офіційної частини, як зазвичай, мали час для знайомства і спілкування. Уже повертаючись додому, я запитала в однієї молодої сестрички про її враження від почутого й побаченого. Повна радості, вона мені відповіла: «Прозвучало те, що змусило мене задуматися, і я не хочу ще довго про це забувати!»

Слава Господу за такі зустрічі і Його турботу про молодих християн. Хоча Він дуже часто докоряє і змушує задуматися, однак не тому, що прагне зла, а тому що хоче подарувати Своє благо.

Ольга Сірооченко

Відео

Фото

all