В новий рік з оновленим серцем!

В останні дні грудня в Заліссі пройшла десята новорічна молодіжна конференція «Перезавантаження серця». Вона зібрала понад 200 людей з різних регіонів України, Білорусі, Польщі, Німеччини, США, навіть з Японії.

Куди піти християнам на Хелловін?

В останній день жовтня в нашому місті в одному з великих торгових центрів зібралося дуже багато підлітків і молоді, щоб продемонструвати свої розмальовані обличчя і відсвяткувати Halloween.

Євангелізаційний молодіжний табір «LOST»

Цього літа ми провели в Заліссі євангелізаційний молодіжний табір під назвою «LOST», що означає «загублені». Темою табору були «Зустрічі з Христом». Щодня наставники розглядали зі своїми підопічними біблійні історії про різних людей: Никодима, самарянку, сліпонародженого, розбійника, Фоми.

Від сина до раба і назад

В кінці минулого тижня наша підліткова група мала виїзд у Залісся.

Це був прекрасний час разом та прекрасна «духовна їжа» для наших душ.

Головним персонажем поїздки ми вибрали Йосипа. Хоча його історія дуже відома, ми вирішили подивитися більш детально, не упускаючи жодних дрібниць. І дійсно – дуже велику кількість «скарбів» ми побачили абсолютно по новому!!!

Трагедія половинчастого серця

Лот. Ми нерідко зустрічаємося з цим персонажем на сторінках Біблії. Безліч дискусій викликає його двояке життя. То ж хто ж він насправді?
Це питання ми й розглядали...