Молитовний семінар в Івано-Франківську

Господь наш, Христос, дуже багатий на благословіння, і як написано в Притчах 10:22 «Благословіння Господнє – воно збагачає, і смутку воно не приносить з собою». Одним з таких благословінь для нашої церкви був молитовний семінар, який проводили в симпатичному західноукраїнському місті Івано-Франківську три дні з 17 по 19 жовтня.

 Найпершим багатством від Господа було те, що наші брати й сестри з усією теплотою, відкритістю і самовідданістю прийняли нас і служили нам, прославляючи цим Бога.

Також одним із багатств, які дарував Господь у ці дні – це спілкування між нами дітьми Божими. Ми ділилися один з одним тими благословіннями, радощами, випробуваннями, переживаннями, які Христос дає в житті кожному. Ми раділи один за одного й водночас переживали й співчували, потішали й настановляли. І, що найголовніше це те, що спілкування було не по скайпу, по телефону чи ще в якомусь форматі, а це спілкування було живим: ми бачили один одного посмішки, очі, сльози, біль, обійми – і це дуже цінне. Це було велике багатство відчути єдність у Христі з такими різними людьми.

Бог дарував нам таке багатство, як вчитися розуміти Істину. На цьому семінарі Ігор Степанович Плива допомагав нам глибше розуміти істини з Божого Слова про прощення і про випробування (Матв. 6:12-13). Це справді велике багатством – розуміти те, що говорить сам Господь.

Суботу Бог по-особливому благословив, оскільки весь день ми перебували в посту й молитві.

Цікаво було дізнатися під час спілкування з братами і сестрами про те, як в цьому західноукраїнському регіоні, до речі, який дуже близький до Західної Європи, люди ставляться до віруючих. Ставлення різне, є навіть крайній негативізм. Так, скажімо в Коломиї протестантів не люблять, всі вони носять ярмо «секти», про це свідчить і той факт, що на 60 000 населення цього регіону є всього-на-всього 4 протестанські церкви. Так, цей регіон бідний на церкви. У самому Івано-Франківську люди толерантно ставляться до віруючих. Нашим одновірцям вдається і Євангелію говорити, люди по-різному реагують на Добру Новину: є ті, хто слухають, є які й не хочуть слухати, є і такі, які не лише слухають, але й задумуються, задають запитання і хочуть і надалі чути про Христа. Найскладніше, як свідчать наші брати й сестри, це з релігійними людьми, вони таки агресивно ставляться до євангельських християн. Але Бог допомагає здійснювати Своє доручення, Він учить говорити їм не про традиції чи правильні вони чи неправильні, а акцентувати увагу лише на Христі, тобто постійно їхню увагу сконцентровувати на Господі, а не на обрядовість.

Молитовний семінар завершився, а ми, звісно, отримали від Бога великі багатства. І ми багаті…

З радістю і подякою, 
Саша Ващук, Іра Полонська, Оксана Сірооченко