Те, що варте молитви

Ми ніколи не думаємо про те чи будемо їсти і чи будемо спати. Аж ніяк! Швидше навіть навпаки, ми задаємо питання що ми будемо їсти й коли ми будемо відпочивати. А тепер відверто зізнаємося перед собою як думаємо про молитву. Чи є вона для нас настільки ж життєво необхідною?

З таких от слів і розпочався наш черговий молитовний семінар Об’єднання біблійних місіонерських церков України. Такий семінар відбувається уже не перший рік і проводиться він з цілю молитви за наші церкви, країну, переслідуваних християн і місіонерів.

По Божій милості на зустріч приїхали представники церков із міста Києва, Івано-Франківська, Коломиї, Дніпродзержинська, Нікополя, Сарн, Здолбунова і Рівного, а також один із Кримських місіонерів, який представляв нам служіння місцевим народам. Молилися про наших пасторів, служіння, потреби церков і про спасіння людей. Окрім того дякували Господу за всі ті благословіння, які Господь нам подарував за період з моменту нашої останньої зустрічі.
Неодноразово впродовж усього дня ми згадували про сім’ї загиблих у Франції, про потерпілих, а також мир і спокій в країні. З Божого передбачення у такий трагічний день нам довелося перебувати в пості і молитві.

Окрім того, наприкінці семінару, мали молитву за Україну, за ситуацію на сході, за мир в Ізраїлі, а також переслідувані церкви й наші місіонерські сім’ї.

Коротко хочу поділитися з вами й тими істинами, які нам Господь відкривав для збудування. Так як і зазвичай мали короткі семінари на тему молитви. Цього разу Ігор Степанович Плива допомагав нам, дивлячись на молитву апостола Павла, учитися молитися саме про такі речі, які дійсно є вартими цього. Адже й насправді кожен із нас молиться найперше про свої особисті потреби й прикро те, що вони не мають ніякої цінності в очах Божих і ніякого значення через десятки тисяч і мільйони років після. І все ж таки зовсім по іншому виражені молитви апостола Павла. Одну із таких, а саме ту, що записана в 2 Сол. 1:10-12, ми могли вивчати і подібним чином уже молитися один за одного.

Насправді ж, дорогі брати і сестри, наші молитви будуть приємними Богові тоді, коли будемо молитися про те, що дійсно є вартісним у очах Бога, і це можливо для нас тільки тоді, коли буде глибоке Біблійне розуміння життя.

Ольга Сірооченко

Фото

01 02 03 04 05