Потрібно молитися для того, щоб почати молитися

Кожного року двічі, наприкінці жовтня і березня, проходять молитовні семінари Об’єднання Біблійних Місіонерських церков України. Метою проведення таких семінарів є звершення молитви за церкви об’єднання, а також навчити молитися учасників. Проходять семінари у вигляді посту, програма складається із музичного прославлення Бога, біблійних, навчальних лекцій, презентації учасниками семінару подяк та потреб їхніх церков і відповідно молитви за це. У перервах між лекціями й доповідями учасники мають час для спілкування, а також виконують завдання лектора, як правило це запитання для роздумів з теми викладеного матеріалу. По завершенню семінару учасники обмінюються координатами для того, щоб регулярно підтримувати зв’язок і молитися один за одного. Триває семінар 3 дні: п’ятниця вечір – приїзд і зустріч учасників, обговорення організаторських питань, вечірнє зібрання з поклонінням, субота – основний день, у неділю брати і сестри відвідують богослужіння в одній із церков.

Останній молитовний семінар відбувся в Заліссі, на території Рівненської області. На цю зустріч приїхали брати і сестри з Києва, Івано-Франківська, Сарн та Рівного. Ціллю семінару було донести учасникам потребу в глибоких стосунках з Богом і в молитві. Теоретичний матеріал викладав пастор церкви «Світло Євангелія» з міста Києва, також він припідніс ряд практичних настанов та порад щодо молитви. Брат Славко виклав матеріал на тему біблійного посту. Як зазвичай були представлені подяки й потреби церков, про них також молилися. Великою радістю було почути про відповідь Бога на молитви із попередніх зустрічей. Це є свідченням нашої потреби в молитві. За спільною згодою представники церков зобов’язалися щомісяця один одному надсилати так званий молитовний лист, в якому будуть зазначені подяки й потреби церкви. На початку місяця кожна церква зможе ознайомитися з молитовним листком іншої церкви й таким чином знати про що молитися.

Хочу додати, що молитовний семінар не тільки вносить зміни в щоденну молитву, а також дарує знайомство і дружбу з новими братами і сестрами, є хорошим часом покинути сумбурні життєві будні й мати час у спілкуванні з Богом, і, звичайно, перебувати в молитві.

На завершення хочу заохотити брати участь у молитовних семінарах і закінчити словами одного із пуритан: «Потрібно молитися для того, щоб почати молитися.» Амінь!

Ольга Сірооченко

Фото