«Хочеш бути учнем Христа?..»

В суботу на базі церкви «Община Доброго Пастиря» відбувся семінар «Хочеш бути учнем Христа? Будь готовим заплатити ціну». Студенти інституту індуктивного вивчення Біблії, брати та сестри з різних церков та міст протягом 6 годин досліджували, яким має бути справжній учень Христа.

Справді, чи живу я життям християнина? Чи увірував в Євангеліє? Чи вмер для себе, щоб слідувати за Христом? Як я відображаю своїм характером образ Божого Сина? Яким бачить мене Бог? Які цілі в житті я перед собою ставлю? Чи правильні вони? Такі і інші питання лунали під час вивчення.

Ось деякі відгуки учасників.

«Семінар мені відкрив, що не потрібно боятися йти за Христом, потрібно говорити про Нього сміливо, відкрито, щоб Він також не відцурався мене перед Отцем. Щоб я пам’ятала, що Христос на моїй стороні, Він відкриє мені, як правильно жити, говорити. Щоб я не боялась заплатити ціну, слідуючи за Ним і була вірна до кінця. Ще Бог відкрив мені, як часто я дозволяю собі бути господарем свого життя, і хто насправді має стояти замість мого «его».

Богдана (Вінниця)

«Бог промовляв до мене через Своє Слово. Моє життя не відображає Ісуса. Ісус не живе в Моєму житті. Хочу жити іншим життям, яке буде догоджати Богу. Дякую Йому за все!»

Альбіна

«Я зрозуміла, що не потрібно боятися говорити істину іншим, що потрібно залишити ВСЕ і слідувати за Христом. Часом буває важко відмовитися від чогось, або просто не відпускати те, що цінне. Дорожчого ніж Бог у нас немає і не буде. Я хочу бути вірною Йому до кінця і жити по Його волі, як цього схоче Він. Слава Йому за все!»

Тетяна

«Бог говорив, що я не вірна Йому, моє життя не показує Ісуса і мені необхідні зміни. Мені потрібен Ісус. Я приймаю Його і приймаю Євангеліє, на Його умовах, а не на моїх. Слава Йому за все!»

Юлія