Готуємо місіонерів майбутнього

Передостанній день щорічної місіонерської конференції (субота 27 січня) – найбільш динамічний і життєрадісний.

Адже основними заходами є дитяча місіонерська конференція і молодіжка.

Недільна школа розпочала проводити тематичні розповіді про життя й діяльність Вільяма Кері і про місіонерство ще до конференції. А тепер, всі одержані знання оживуть під час двогодинного «місіонерського квесту». Тематична гра: «Євангеліє народам які не знають живого Бога» проводиться у вигляді відповідно вбраних і стилізованих кімнат-станцій з представниками народів Середньої Азії, Вірменії, Китаю та Індії... Команди отримали завдання нести Біблію в різні народи.

На завершення квеста Слово Боже потрапляє в Індію, де учасники гри пояснюють «місцевим жителям» Євангеліє. Приємним завершенням дитячого місіонерського свята є спільний обід з національними ласощами народів Сходу. Дітей закликали до місіонерства в майбутньому, заохотили нести Євангеліє в ті народи, де його ще не чули і де люди ще не мають Біблії своєю рідною мовою ... В останню неділю конференції гості-місіонери прийдуть в класи недільної школи для спілкування з дітьми.

На вечірньому молодіжному зібранні говорили про короткострокові місіонерські поїздки. З нами були молоді люди, які вже відвідали інші країни та служили в інших культурах, абсолютно несхожих на їхню власну. Вони поділилися своїми враженнями і переживаннями.

Тетяна Артерчук