Місіонерське свято триває

Шостий день 24-ї місіонерської конференції був не менш насичений подіями і приємними зустрічами, ніж усі попередні.

Уранці в церкві «Община Доброго Пастиря» відбулася сестринська зустріч із дружинами місіонерів і пасторів, які несуть служіння в інших країнах. Особисті спогади, свідчення, Божі уроки з повсякденного життя, якими поділилися Світлана Мороховець, Любов Ніконенко, Ольга Дехтярьова, сестра Ніна з Середньої Азії та інші сестри, зміцнили й підбадьорили місцевих християнок у їхній вірі. У цей час тривали також братерські зустрічі й робочі наради з питань місіонерства.

Увечері всіх зібрав традиційний місіонерський бенкет у середньоазійському стилі. Двоє наших дорогих братів-місіонерів, які несуть служіння народам Сходу власноруч приготували чудовий плов, який усі присутні могли споживати, ніби розділяючи з ними участь у Божій справі в Азії. Ми почули свідчення, молилися й дякували Богові за короткострокові місіонерські поїздки до малочисельних корінних народів Сибіру, про служіння в Республіці Тива, проповідь Євангелії в Польщі. На завершення Ігор Левценюк, пастор церкви "Віфанія" м. Дубно, закликав до оновлення посвяти на живі стосунки з Христом і виконання Його Великого Доручення.

Святкування Великого Доручення – це чудовий привід нагадати собі його зміст, щоб ми не охололи в проповіді Євангелії й були ревними в благовісті всім народам. Боже Слово вчить по-особливому шанувати благовісників, які залишили своїх рідних, свої домівки, своє майно й вирушили служити в інший край. Тому місіонерське свято – це також можливість заохочувати церкву підтримувати місіонерів.

Тетяна Артерчук