Час спілкування з місіонерами

Триває 24-та Місіонерська конференція в м Рівне в приміщенні церкви «Община Доброго Пастиря».

Четвертий і п'ятий дні конференції були присвячені робочим зустрічам братів-служителів церкви та співробітників МГО «Надія – людям» з гостями-місіонерами. З кимось відбувалося більш близьке знайомство, з кимось разом починали служіння в кінці 80-х і мали радісну зустріч «ветеранів», з кимось ведемо співпрацю та спільне служіння іншим народам прямо зараз.

Як добре і як приємно бути братам разом! Як сильно потрібні такі спілкування для взаємного підбадьорення й зміцнення, як тим, хто трудиться на передовій місіонерського служіння, так і тим, хто піклується та молиться про них у своїх помісних церквах. Дійсно, на таких конференціях можна почерпнути досвід й інформацію, яка недоступна більш ніде. На заходах конференції були присутні й молоді християни, зокрема ті, хто розмірковує про своє покликання на місіонерське служіння та про свою роль у виконанні Великого Доручення.

Важливою подією в процесі цього збудовуючого спілкування став відкритий «круглий стіл», який ми вже традиційно проводимо з місіонерами, гостями, пасторами і служителями помісних церков та церков ОБМЦУ. Це час, коли можна обговорити найбільш хвилюючі питання про те, які напрямки і потреби місіонерського служіння є в різних країнах і як церквам краще координувати свої дії в сучасних умовах для передачі Євангелія іншим народам. Зокрема, обговорювали біблійні підстави участі церкви в підтримці місіонерів.

Тетяна Артерчук