Місіонерське служіння не виходячи з дому?

Ви не готові переїхати на край світу, щоб благовістити незнайомому племені? Нічого страшного — це нітрохи не завадить християнину займати активну позицію у виконанні Великого Доручення.

Запросіть місіонерів до себе додому! Влаштуйте для них гостинний прийом у себе за столом, поспілкуйтеся на малій групі за чаєм, познайомтеся ближче в неформальній обстановці, подружіться, почніть молитися і з цього дня розпочніть усіляко піклуватися про своїх друзів-місіонерів.

Саме з такою метою ми робимо все можливе, щоб на нічліг гості щорічної місіонерської конференції, яка зараз проходить в м. Рівне, розташувалися не в церковній будівлі, не в готелі, а саме в домах членів помісних церков. Таким чином вся сім'я може ближче познайомитися зі служителем як з людиною, поставити будь-які питання, почути більш докладне свідчення. Два вечори в дні конференції ми відводимо для проведення біблійних домашніх груп за участю місіонерів. Ми також закликаємо християн відкривати свої оселі й запрошувати служителів на обід і вечерю. Якщо член церкви обмежений в житлових умовах, такий брат або сестра завжди може приєднатися до домашньої групи або разом із друзями запросити місіонера в кафе, щоб все-таки знайти можливість розділити спілкування й трапезу з Божою людиною.

Навіть якщо на столі буде звичайна й проста їжа, усі учасники такого застілля наситяться і збагатяться безцінним спілкуванням у Христі. Можливо, організаційно це не так просто, адже потрібно скласти графік відвідувань для кожного гостя, подбати про те, щоб його в потрібний день і годину відвезли за потрібною адресою. Але особисте спілкування членів церков з благовісниками того варте! Така зустріч не забудеться ніколи. Після неї в серцях людей залишиться не просто точка на карті світу, а живі очі брата чи сестри, його мрії, його потреби, його особистість. Це дуже важливо.

Тетяна Артерчук