Семінар «Добрий ґрунт» — як навчитися благовістити

У понеділок та у вівторок усі учасники ХХIV місіонерської конференції в м. Рівне мали можливість бути слухачами семінару з благовістя й учнівства під назвою «Добрий ґрунт».

Матеріали цього семінару російською мовою підготував американський місіонер в Україні Калеб Сюко і співробітники Центру благовістя й учнівства Blagovestie.today. Викладав брат Юрій Караманешта.

На конференції курс зайняв чотири блоки з 10.00 до 16.00 з перервами на обід та кава-брейки. Після семінару перед гостями виступили з презентаціями ще два брата-служителя: відомий нам з минулого року Кірбі Холмс (він проводив семінар «Жива історія» і новий для нашої церкви спікер — Шон Джеймс.

На семінарі розглядалося, як Христос пояснював Своїм учням суть благовістя й учнівства, які бувають види духовного стану людини і який «ґрунт» справді є «добрим», у чому полягає наше завдання в процесі «обробітку ґрунту» і яка роль Бога в духовному відродженні людини.

Слухачі обговорили можливості благовістя під час першої зустрічі з людиною, чи доречне воно і які небезпеки може в собі приховувати. Говорили про те, як загалом проходить процес передання Євангелії від людини до людини і як ми можемо допомогти невіруючому краще його зрозуміти? З якими основними перешкодами світогляду невіруючих людей стикалися апостоли і як їх долати сьогодні нам? Як визначити підготовленість сердечного «ґрунту» співрозмовника? Як пояснити, переконати й навчити? Як допомогти тим, хто увірував, утвердитися в Євангелії? У чому полягає Божий план спасіння для Церкви і для людства?

Ми вдячні Богові за те, що можемо й хочемо вчитися благовістити та піклуватися про учнів.

Тетяна Артерчук