Проводимо місіонерський тиждень в церкві

Наближається початок ХХIV Місіонерської конференції в Рівному. Наше щорічне восьмиденне свято Великого Доручення.

Ми готуємося, регулярно збирається місіонерський комітет, сестри дбають про частування, господарі «застеляють світлиці», недільна школа розповідає дітям про місіонерів, служителі купують квитки для подорожі, церква збирається послужити місіонерам, а місіонери – благословити церкву своїми свідоцтвами.

Цього року особливо відчувається, які ж ми маленькі! Це буде церковна конференція ... Не об'єднання, не союзу або багатотисячної деномінації, а однієї звичайної общини з приміщенням на 200 чоловік. Але як багато бажаючих приїхати до нас! Дивовижно, що Бог удостоїв нашу помісну церкву такої величезної честі – приймати у себе в дні конференції служителів Божих, які несуть Євангеліє різним народам і гостей – братів і сестер. У ці дні їх очікується майже стільки ж, скільки і самих членів церкви! Це – відмінний привід молитися про розширення наших меж ... і наших стін. Але навіть ще краще, якщо не тільки у нас, нехай всюди: на кожній вулиці, в кожному місті буде церква, яка пам'ятає про повеління Христа і бажає проповідувати Слово Боже усім народам.

Ми не розуміємо до кінця, що саме робить Бог в Україні, але ми щасливі бути частинкою Його великого задуму і Його Великого Доручення! Ми віримо, що через молитви за служителів і покладені в скарбницю наші обітниці віри для підтримки місіонера на краю землі, ми тим самим виконуємо волю нашого дорогого Спасителя, Хто сказав: «Ідіть і навчіть всі народи!»