Підготовка до місіонерської конференції

Місіонерський комітет церкви веде активну підготовку до ХХІІІ місіонерської конференції, яка відбудеться 21-28 січня 2018 року в м. Рівне в Біблійній Місіонерській Церкві «Община Доброго Пастиря».

Ключовим віршем конференції має стати «… щоб через мене сповнилася проповідь, і всі погани почули… » 1 Тим 4:17

Разом ми молимось про те, щоб на конференції зібрались християни, яким небайдуже виконання Великого Доручення нашого Господа Ісуса Христа, а також місіонери, які служать у різних культурах та куточках світу.

На конференції ми очікуємо: почути свідоцтва про великі діла Божі, які Він звершує по всьому світу; спільно поклонитися з дітьми Божими з різних народів; молитися разом про розвиток зовнішньої місії, особливо серед народів, які не досягнуті Євангелієм, та в країнах, де підпільна Церква потерпає від гонінь; провести навчання особливостям благовістя в нехристиянських культурах; ближче познайомити членів церков з місіонерами, за яких вони моляться, для взаємного підбадьорення та духовного укріплення.

Цього року наша молитва також про підсилення та розгортання дитячої частини нашої місіонерської конференції. Моліться, будь ласка, про нові творчі ідеї, які допоможуть зробити цю конференцію яскравою й незабутньою подією для дітей.


Нехай благословить вас Бог!

Тетяна Артерчук