Лідерська зустріч

Наприкінці тижня відбулася виїзна лідерська зустріч нашої церкви. Ми вдячні Богу за можливість навчатися, слухати проповідь Слова, обговорювати питання, важливі для подальшого розвитку общини. 

Разом прослухали проповідь Пола Тріппа «Благодать, яка звільняє від глупоти», в якій брат викриває аж чотири види дурості, поширеної серед християн. Які саме? Ви можете подивитися тут. https://www.youtube.com/watch?v=7MxbECQrmRI

Говорили про те, як зарадити власному духовному зростанню і допомогти іншим, як посили індивідуальну роботу з людьми і учнівство. Ставили перед собою контрольне питання: «Чим я засмучений більше: власним гріхом чи гріхами ближніх?»

Пастор нагадав нам, що в 1Тимофія 3:15 написано про покликання Церкви бути «стовпом і підвалиною правди». Найперше її завдання – це займатися ствердженням істини. Відповідно до цього покликання слід вибудовувати всю ієрархію церковних служінь.

Обговорювали шляхи досягнення балансу між внутрішнім і зовнішнім служінням подібно до Неемії, який працював над відбудовою Єрусалиму, тримаючи в одній руці інструмент, а в іншій зброю. Більше того, Церква має не просто обороняти свої позиції, а в духовному розумінні вести наступальну боротьбу. 

Також розмірковували про співвідношення роботи з людьми із використанням дарів служіння Словом та служіння інших дарів – допомоги і технічної підтримки. 

Молилися про єдність церкви, про розвиток служінь, про заплановані урочисті події і табори, про те, щоб Бог змінював наші серця, визволяв від самоправедності, критиканства і зацикленості на собі, через які ми перестаємо бути впливовими у біблійному розумінні людьми.

Тетяна Артерчук