Закриття конференції: до нових зустрічей

Ще декілька пісень: так добре для душі співати їх…Ще одна проповідь: і ти розумієш, що Господь все ще продовжує знаходити Своїх загублених дітей…Місіонерська конференція підходить до звершення. Ми благословляємо Господа за всі Його діла, свідками яких нам довелося стати і молимося про початок нових звершень, ще не відкритих нам шляхів.

Бог призиває людей до служіння народам: вірмени, курди, поляки, італійці, американці, татари, узбеки, киргизи, якути, удегейці, удиги, китайці, папуаси, росіяни, білоруси, українці і це ще не всі… У Бога народ великий, з усіх племен поклоняться Йому. Він перед кожним відкриває новий горизонт і для кожного у Нього Своя місія: поїхати в далекий край пілігримом, молитися за спасіння нових душ, жертвувати і підтримувати, ділитися новим життям з близькими і рідними.

Ось час нам прощатися… Бог подарував нам довгоочікувані зустрічі, але тепер потрібно кожному іти далі, на ті поля, куди прикликав Бог. Через молитву ми можемо бути близькими один одному і просити підтримки у Бога.
Спільний бенкет національних страв – час дітям Божим потішитися спільності, сказати добрі і теплі слова на прощання.

Ми вдячні Богові за цей благословенний, такий особливий і радісний тиждень. Слава за все Богу Всевишньому, а нашим друзям-місіонерам побажання з надією: “До зустрічі!”.

“Кому не звіщалося про Нього, побачать, і ті, хто не чув, зрозуміють!” Рим.15:21

Сірооченко Ольга