Благословіння конференції

Господь подарував нам особливий час та унікальну можливість бути учасниками місіонерської конференції на тему «Невідмінне повеління Христа в перемінливому світі». Конференція була організована ОБМЦУ при організаційній підтримці церков «Община Доброго Пастиря», «Джерело життя», «Дім Євангелія» та МГО «Надія людям».

Головним спікером конференції був доктор Джордж Мюррей, ректор МКУ США. Людина з колосальним досвідом служіння, палким серцем, присвяченим Христу та Великому Дорученню. Д.Мюррей свого часу протягом 13 років був разом з дружиною місіонером в Італії. Пізніше, очолювані ним організації мали величезне місіонерське поле і тому доктор Мюррей брав участь в поширенні Євангелії Божого Царства не тільки в Північній Америці, але ще і в інших 76 країнах світу.

02

Учасниками конференції були брати та сестри з різних регіонів України та Криму, а також з Білорусії, Вірменії, Узбекистану. Особливо цінно було побачити місіонерів та служителів з вищезгаданих країн.

Перефразовуючи головну тезу проповідей, можна сказати: «Ісус – Господь Бог (не лише людина) і тому ми можемо і мусимо виконувати Велике Доручення Христа (Мт. 28)» В цих словах і полягала основна думка і заклик конференції. Якщо Ісус – Бог просить щось зробити у нас, Він обовязково пояснить, як це робити і дає усе необхідне для виконання поставленої мети.
З великою радістю і якнайшвидше поділимося з вами почутим і побаченим.

Тарас Приступа